Jakie są najlepsze hinduskie restauracje warszawa?

Namaste India

Lubisz oryginalne smaki? A znasz dania kuchni indyjskiej? To jedna z  najsmaczniejszych kuchni świata, która zachwyca różnorodnością smaków i aromatów. Stosowanych jest w niej bardzo wiele przypraw i ich mieszanek, dzięki czemu dania indyjskie charakteryzują się niepowtarzalnym, intensywnym smakiem oraz są kolorowe i prezentują się apetycznie. Nie umiesz przyrządzić takich potraw? Nic nie szkodzi. Żeby poznać indyjskie smaki wystarczy odwiedzić hinduskie restauracje warszawa. Nie wiesz, którą z nich wybrać? Na pewno doskonałym wyborem będzie usytuowana przy ulicy Nowogrodzkiej restauracja Namaste India, znajdująca się bardzo blisko Metra Centrum, więc można tam dojechać bardzo szybko z każdego miejsca w Warszawie.

Ponad 100 indyjskich potraw – tyle dań do wyboru będziesz mieć w znakomitej warszawskiej restauracji indyjskiej, Namaste India. Wśród tylu potraw znajdziesz swoje ulubione. Do wyboru masz dania bardzo ostre, pikantne, łagodne i słodkie. Do posiłku warto zamówić indyjskie napoje takie jak lassi, masala chai czy indyjska kawa. W lecie goście odwiedzający restaurację bardzo chętnie zamawiają kulfi, czyli indyjskie lody, które znacznie różnią się od europejskich i zachwycają smakiem. W zimie zaś mogą dla ogrzania zamówić indyjskie potrawy z rozgrzewającymi przyprawami, na przykład z imbirem. Bardzo ciekawą propozycją są też sizzlers, czyli dania na skwierczących talerzach (gorących półmiskach), prosto z pieca tandoor, podawane w liściach kapusty. Warto skosztować różnych rodzajów indyjskiego curry, przekąsek mięsnych i wegetariańskich oraz oczywiście różnego rodzaju placków i chlebków indyjskich. W ten sposób można poznać cały przekrój dań kuchni indyjskiej.

Poza menu, które niewątpliwie jest wielkim atutem restauracji  na uwagę zasługuje tradycyjny indyjski wystrój wnętrz. W tym miejscu jest bardzo przyjemnie i można poczuć przyjemną atmosferę i spędzić miły czas w gronie znajomych albo z rodziną. Lokal jest czyny w dogodnych godzinach, od poniedziałku do niedzieli, więc można tu wpaść zarówno na lunch, na obiad, jak i na kolację. Odwiedź Namaste India i na własnej skórze przekonaj się, jak wiele hinduskie restauracje warszawa mają do zaoferowania! Gwarantowane wyjątkowe doznania smakowe.

Advertisements