Warszawa restauracja hinduska zaprasza do odkrywania smaków!

Namaste India

Lubisz kosztować życia? To zadbaj również o swoje kubki smakowe! Warszawa ma w tej kwestii bardzo wiele do zaoferowania, ponieważ tutaj znajduje się bardzo wiele dobrych restauracji. Przygotuj się na podróż po świecie smaków! Możesz odwiedzić restauracje specjalizujące się w kuchniach krajów europejskich, ale także udać się w kulinarną podróż po Azji.W stolicy znajduje się sporo restauracji serwujących daniach kuchni wietnamskiej, japońskiej, koreańskiej czy chińskiej. Tutaj zajdziesz także restauracje gruzińskie oraz takie, w których zjesz potrawy z kuchni Bliskiego Wschodu. Ale na pewno miejscem, do którego trzeba wpaść w poszukiwaniu doskonałych smaków jest warszawa restauracja hinduska. Ma ona bardzo wiele do zaoferowania: przede wszystkim bardzo wiele pysznych, tradycyjnych dań indyjskich. W menu znajdziesz ponad sto różnych potraw! Od łagodnych po bardzo ostre. Niezależnie od tego czy kochasz jeść mięso, czy jesteś wegetarianinem znajdziesz tu bardzo wiele dań zgodnych z Twoją dietą.

Indyjskie specjalności z pewnością przypadną do gustu Tobie i Twoim bliskim. Najlepiej wybierz się do restauracji z przyjaciółmi i zamówcie kilka dań, którymi się podzielicie, by przekonać się jak różnorodna jest kuchnia indyjska. Warszawa restauracja hinduska jest usytuowana w ścisłym centrum stolicy, więc bardzo łatwo odnajdziecie to miejsce. W środku poczujecie się swobodnie, ponieważ wnętrze jest przytulne i ma etniczny wystrój, a obsługa jest bardzo miła i sprawna. W Namaste India masz do dyspozycji dwa piętra (jedno na parterze, drugie na piętrze) oraz w ciepłe miesiące – ładny ogródek. To świetne miejsce, w jakim możesz przesiadywać w kameralnym lub licznym gronie. Zabierz ze sobą osoby, które lubisz i razem cieszcie się smakiem doskonałych dań kuchni indyjskiej.

Jakich dań warto skosztować? Wszystkich! 🙂 Zamówcie kilka rodzajów curry z mięsem, z warzywami, rybami lub serem paneer, do tego ryż basmati oraz placki indyjskie (na przykład roti, chapati, puri lub naan). Możecie także spróbować pysznych nadziewanych placków, na przykład południowoindyjskiej dosy z ziemniakami i groszkiem czy paranthy nadziewanej serem paneer lub warzywami.

Advertisements