Restaurant warsaw, do której koniecznie musisz wstąpić

Namaste India

Szukasz restaurant warsaw, która zaskoczy Cię oryginalnymi smakami oraz ciekawym wystrojem? W takim razie koniecznie wstąp do restauracji indyjskiej Namaste India, która jest usytuowana w samym sercu Warszawy!

Dlaczego warto wybrać właśnie to miejsce? Ponieważ w nim zjesz tradycyjne dania jednej z najlepszych kuchni świata, która zachwyca aromatami oraz różnorodnością smaków. Kuchnia indyjska obfituje w dania z pysznym ryżem basmati. Jeśli lubisz ryż to koniecznie skosztuj biryani. W menu Namaste India jest dostępnych kilka wariantów tej potrawy, na przykład biryani z serem paneer, warzywami, przyprawami, grzybami, kurczakiem, baraniną czy z małżami. Ryż warto również zamawiać jako dodatek do indyjskich curry. Do wyboru masz między innymi ryż z kminkiem, z sokiem z limonki, zielonym groszkiem, mieszanką warzyw czy z kurczakiem. Ale do pysznych indyjskich curry warzywnych czy mięsnych warto także jako dodatek zamówić chlebki czy placki indyjskie. Warto skosztować kilka rodzajów takich placków, żeby poznać bogactwo kuchni indyjskiej i przekonać się, które z nich smakują Ci najbardziej. Chapati, puri, roti czy parantha z pewnością Ci posmakują! Niektóre placki indyjskie możesz zamówić z nadzieniem.

Jeśli chodzi o curry to wybór tego typu dań jest ogromny. Możesz zamówić curry wegetariańskie (z warzywami albo z indyjskim serem paneer), z mięsem (baraniną lub z kurczakiem) czy z rybami. Jeśli nie jesteś głodna/głodny to dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będą indyjskie zupy lub przekąski. Wśród starterów w restaurant warsaw Namaste India znajdziesz między innymi takie specjały jak: samosa, onion bhajia, paneer pakora, paneer tikka, allo tikka, ghobi 65, shammi kebab, veg. shashlik, fish tikka, kalmi prawns, chicken 65 czy mutton samosa. Oprócz tego koniecznie spróbuj indyjskich napojów, masali chai, czyli indyjskiej czarnej herbaty z mlekiem i przyprawami, lassi, czyli jogurtowych napojów o różnych smakach oraz indyjskiej kawy czy lemoniady. Namaste India to restaurant warsaw, której smaki na długo pozostaną w Twojej pamięci, i którą nie raz chętnie ją jeszcze odwiedzisz.

Advertisements