Restauracja indyjska w warszawie: świetne miejsce na lunch i kolację

Namaste India

Gdzie pójść na kolację czy na lunch? W wyborze odpowiedniego miejsca mogą nam pomóc rekomendacje znajomych, opinie zamieszczone w internecie, a szczególnie recenzje opublikowane na jednym z portali kulinarnych takich jak Zomato, Yelp, Foursquare czy też podróżniczym TripAdvisor. Opinie o restauracjach możemy też znaleźć na forach internetowych oraz na blogach lifestylowych i kulinarnych.

Czym poza opiniami klientów się kierować przy wyborze restauracji? Oczywiście tym, jaką kuchnię serwuje. Warto być otwartym na nowe, egzotyczne smaki, ponieważ można być bardzo mile zaskoczonym, gdy spróbuje się dań z kuchni innych kultur. Między innymi z tego powodu restauracja indyjska w warszawie jest godną odwiedzenia. Kuchnia Indii bardzo się różni od kuchni polskiej – zarówno jeśli chodzi o składniki, ich łączenie, jak i ilość stosowanych przypraw. Jest niezwykle aromatyczna i kolorowa. Jej zaletą jest też to, że można łatwo komponować różne zestawy potraw, na przykład do curry zamówić różne rodzaje placków indyjskich albo ryż basmati z różnymi dodatkami. Kuchnia indyjska to gratka zarówno dla osób, które są wegetarianami, jak i dla tych, które przepadają za daniami z baraniną, z kurczakiem, rybą czy z owocami morza. Restauracja indyjska w warszawie to miejsce, które wyróżnia bardzo rozbudowane menu, w którym znajdziesz ponad 100 różnych potraw! Ale spokojnie, łatwo znajdziesz w menu specjały, których chcesz skosztować, ponieważ wszystkie dania są odpowiednio posegregowane na kategorie.

W nim znajdziecie działy takie jak zupy, sałatki, przystawki wegetariańskie, przystawki niewegetariańskie, dania główne wegetariańskie, dania główne niewegetariańskie, dania z południowych Indii, chlebki indyjskie, napoje czy dodatki. Tylko na miejscu w restauracji możesz skosztować indyjskiego specjału, sizzlers, czyli dań na gorących półmiskach, podawanych w liściach kapusty. Pozostałe specjały możesz zamówić z dostawą i zaskoczyć drugą połówkę indyjską kolacją lub znajomych oryginalnymi smakami podczas spotkania towarzyskiego, które organizujesz w domu. Możesz także zamówić indyjskie dania do pracy lub wpaść do restauracji na lunch. Restauracja indyjska w warszawie wyróżnia się też tradycyjnym etnicznym wystrojem w indyjskim stylu, a w środku panuje przyjemna atmosfera.

Advertisements