Jedzenie indyjskie warszawa Cię zachwyci!

Namaste_India

Daj się zaskoczyć egzotycznymi smakami! Kuchnia indyjska jest niezwykle bogata w smaki i aromaty, dlatego stała się popularna w wielu europejskich krajach. Zasmakowali w niej również warszawiacy, a w stolicy są zlokalizowane restauracje oraz sklepy, w których można kupić lub zamówić jedzenie indyjskie warszawa. Miejscem, w którym zjesz pyszne potrawy w przytulnym wnętrzu w stylu indyjskim, zamówisz je na wynos do domu lub do pracy lub wreszcie kupisz indyjskie produkty spożywcze, z których możesz przyrządzić smakowite indyjskie dania jest Namaste India, znajdujące się w samym centrum Warszawy, a dokładnie przy ulicy Nowogrodzkiej.

To miejsce, które jest także chętnie odwiedzane przez Hindusów i turystów z różnych krajów. Cieszy się dużym uznaniem i jest rozpoznawalne. Doczekało się wielu stałych, lojalnych klientów, którzy chętnie powracają do restauracji, by zamówić albo swoje ulubione dania, albo by skosztować kolejnych indyjskich specjałów, których smaków jeszcze nie znają. A zdecydowanie jest w czym wybierać! Menu zawiera bardzo wiele pozycji i to dań różnego rodzaju, o różnym stopniu ostrości oraz wielu różnych składnikach (bardzo w restauracji wiele dań dla siebie znajdą zarówno wegetarianie, jak i osoby przepadające za mięsem, na przykład baraniną czy kurczakiem). Na uwagę zasługują potrawy z mleczkiem kokosowym, nerkowcami, okrą, bakłażanem czy małżami. Jak widać jedzenie indyjskie warszawa jest bardzo różnorodne, więc przy każdej wizycie w restauracji Namaste India można przeżyć niezwykle miłe zaskoczenie i odkryć kolejne pyszne smaki, które zachwycają kubki smakowe.

W środku restauracji jest bardzo przyjemnie, wystrój jest kolorowy i nawiązuje do indyjskiej kultury. Do wyboru są miejsca na parterze oraz na piętrze restauracji, a w ciepłe miesiące również w ogródku. Możesz wpaść do restauracji zarówno przed południem, po południu, jak i wieczorem, 7 dni w tygodniu, gdy tylko będziesz miał czas oraz ochotę skosztować czegoś niesamowicie pysznego. Zabierz ze sobą ukochaną osobę, przyjaciół lub rodzinę i zrób im miłą niespodziankę. Restauracja i jedzenie indyjskie warszawa na pewno przypadną im do gustu!

Advertisements