Restaurant warsaw, którą koniecznie musisz odwiedzić

11224223_10155749711530228_7925586638699520554_n

Szukasz miejsca odpowiedniego na lunch w przerwie w pracy, spotkanie ze znajomymi, sobotni obiad w rodzinnym gronie albo na randkę z najbliższą osobą? Wybierz miejsce, które ma ciekawy wystrój i serwuje znakomitą kuchnię. Odkryj niezwykle interesujące miejsce usytuowane w samym sercu Warszawy i pokaż je swoim przyjaciołom! Namaste India to restaurant warsaw, która pozwala na poznanie niezwykle aromatycznej kuchni: kuchni indyjskiej. Czekają tam na Ciebie: orientalne wnętrza restauracji, przytulny ogródek oraz oczywiście moc pysznych dań z różnych rejonów Indii.

Warto skosztować indyjskich dań z kurczaka takich jak: butter chicken (kurczaka w sosie pomidorowym na maśle), chicken lababdar (kawałków kurczaka w sosie pomidorowo-cebulowym z dodatkiem nerkowców), chicken madras (kawałków kurczaka z cebulą, papryką i zielonym chilli) oraz wielu, wielu innych indyjskich przysmaków z kurczakiem, które znajdziecie w  rozbudowanym menu restauracji. Na pewno godne skosztowania są także dania z kurczkiem przygotowywane w indyjskim piecu zwanym tandoor. Wspomniane dania z tradycyjnego pieca to między innymi: garlic lub haryali chicken tikka, tandoori chicken albo chicken sheesh kebab. Przekonaj się, które z nich smakuje Ci najbardziej!

W kuchni indyjskiej w Namaste India znajdziesz także pyszne zupy z kurczakiem: chicken soup, zupę z kurczaka z dodatkiem mleka kokosowego lub z dodatkiem trawy cytrynowej. Oprócz tego dostępne są także smakowite startery z kurczakiem, na przykład sławne chicken samosa, czyli kruche indyjskie pierożki nadziewane zielonym groszkiem, z ziemniakami oraz oczywiście z kurczakiem. Restaurant warsaw oferuje także szeroki wybór dań głównych i przekąsek z baraniną, a także szeroki wachlarz dań rybnych i wegetariańskich. Niezależnie od tego, czy preferujesz potrawy mięsne czy roślinne znajdziesz tu ogormną liczbę pysznych specjałów, które zachwycą Cię aromatem oraz wyjątkowym smakiem.

Jako dodatek do smakowitych curry najepiej zamówić chlebki indyjskie (do wyboru masz między innymi chlebki takie jak chapati, puri, naan czy też roti). Jako dodatek do curry świetnie sprawdza się również ryż basmati. Niezwykle ciekawą propozcyją dla smakoszy są także pyszne placki parantha z nadzieniem.

Advertisements