Odkrywaj miejsca takie jak restauracja hinduska warszawa!

Namaste India

Lubisz ciekawe i oryginalne smaki? To koniecznie spróbuj dań kuchni indyjskiej! Jeśli mieszkasz lub bywasz w Warszawie to koniecznie odwiedź Namaste India, doskonałą restaurację prowadzoną przez Hindusów. Co ta restauracja hinduska warszawa ma do zaoferowania? Całą moc specjałów! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: i osoby, które są na diecie wegetariańskiej i osoby, które bardzo lubią jeść mięso. Bardzo duży wybór różnych indyjskich dań oraz dodatków do nich pozwala na tworzenie wyjątkowych kompozycji, które zachwycają swoim smakiem oraz różnorodnością.

Nie wiesz co zamówić? Restauracja hinduska warszawa oferuje szeroki wybór dań kuchni indyjskiej o niezwykle intensywnym aromacie oraz pysznym smaku. Rzuć okiem na menu, gdzie znajdziesz zarówno drobne przekąski, jak i bardzo obfite dania. Koniecznie skosztuj sizzlers, zwanych daniami na gorących talerzach. To pyszne danie z pieca tandoor, podawane w liściach kapuście oraz dostępne w kilku wariantach, m.in. z kurczakiem, z warzywami, z serem paneer oraz z krewetkami. Ta potrawa jest podawana z chlebkiem indyjskim albo z ryżem basmati.

Namaste India to świetne miejsce dla spotkań towarzyskich oraz do zorganizowania imprez i spotkań firmowych. Jeśli nie masz czasu na wizytę w restauracji możesz także zamówić jedzenie z Namaste India do domu lub do biura i umilić sobie czas smakowitym posiłkiem. Restauracja hinduska warszawa ma także bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu cateringów (również tych dużych) na imprezy takie jak międzykulturowe i związanymi z Indiami wydarzeniami. Przygotowała także catering dla prezydenta Indii podczas jego wizyty w Polsce.

Namaste India prowadzi także sklep z jedzeniem indyjskim. Do wyboru jest bardzo wiele produktów, które wykorzystuje się do przygotowywania dań hinduskich. Wśród nich znajdziesz kilka rodzajów ryżu basmati, pikle, indyjskie herbaty, moc indyjskich przypraw oraz mieszanek przypraw, a także chutneyów. Gdy już wybierzesz dania z menu, których chcesz skosztować i złożysz zamówienie możesz wybrać kilka specjałów ze sklepu Namaste India. Potem będziesz mógł przygotować indyjskie dania w domu!

Advertisements