Restauracja indyjska w warszawie: miejsce, do którego chce się wracać

namaste_india

Szukasz dobrej restauracji w stolicy? Restauracja indyjska w warszawie z pewnością spełni Twoje oczekiwania! A prawdopodobnie nawet je przekroczy!

Gdy odwiedzisz restaurację indyjską przejrzyj menu i zamów przynajmniej jedno danie przygotowywane w piecu tandoor. Menu w restauracjach indyjskich są bardzo rozbudowane i zawierają mnóstwo propozycji potraw, dlatego pewnie znajdziesz zarówno dania mięsne, jak i wegetariańskie, które piecze się w tandoor. Mogą to być na przykład tandoori chicken, paneer tikka, kashmiri paneer tikka, tandoori broccoli, chicken hariyali tikka, garlic chicken tikka, fish tikka oraz paneer tikka masala.

Jeśli podczas wizyty w restauracji nie będziesz głodny możesz zamówić jedną ze znakomitych indyjskich przystawek. A jeśli planujesz spędzić w restauracji więcej czasu wesoło rozmawiając z bliskimi to wówczas zdecyduj się na jedno lub kilka dań głównych. Do curry możesz zamówić ryż basmati albo jeden z chlebków indyjskich. Do picia możesz zamówić któreś z lassi (to indyjski napój jogurtowy, który może być przyrządzany na słodko lub na słono). Absolutnym hitem wśród tych napojów jest mango lassi. Warto spróbować także jak smakuje indyjska kawa oraz herbata.

Przy okazji wizyty w indyjskiej restauracji warto też skosztować deserów, kuleczek w kardamonowym syropie (gulab jamun) oraz oryginalnych w smaku indyjskich lodów kulfi, które różnią się od lodów europejskich. Najlepiej skosztuj wszystkich dostępnych smaków kulfi!

Restauracja indyjska w warszawie zachwyci Cię różnorodnością smaków i aromatów, szeroką ofertą dań oraz ciekawym, orientalnym wystrojem i sprawną, sympatyczną obsługą. Zjesz doskonałe dania w bardzo dobrej cenie i poznasz miejsce, jakie chętnie jeszcze nie raz odwiedzisz. Zamiast siedzieć w domu zadzwoń do przyjaciół i wybierzcie się do restauracji indyjskiej!

Bardzo dużą zaletą restauracji Namaste India jest to, że na miejscu można kupić indyjskie produkty, a z nich wyczarować w domu smakowite potrawy. Z pomocą przypraw indyjskich nadasz smaku daniom z ryżem. W tym lokalu panuje niezwykle przyjazna atmosfera, a wystrój jest bardzo ładny i nawiązuje do bogactwa kulturowego Indii. Restauracja znajduje się w centrum Warszawy, więc szybko do niej dotrzesz.

Advertisements