Restauracje indyjskie – czym mogą Cię jeszcze zaskoczyć?

Namaste India

Jesteś smakoszem i myślisz, że już nic Cię nie zaskoczy? Kuchnia azjatycka ma bardzo wiele do zaoferowania, więc po prostu się zdziwisz. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje kuchnia indyjska. Restauracje indyjskie oferują bardzo rozbudowane menu, różnorodne dania, które smakują wyjątkowo (zupełnie inaczej niż doskonale nam znane dania kuchni europejskiej). Każdy gość, który ma szansę odwiedzić jedną z nich i dojść do momentu, kiedy wybiera coś do jedzenia, zauważa jak duża jest oferta w karcie dań. To właśnie tym przyciągają do siebie rzesze fanów i różnią się od restauracji europejskich. Tu nie chodzi tylko o skonsumowanie posiłku, lecz o jego celebrowanie. Oryginalna kuchnia prosto z Indii sprawia, że każdy może poczuć atmosferę dalekiego kraju i miło spędzić chwile w gronie bliskich mu osób. To raj nie tylko na wegetarian, osoby, które kochają mięso też znajdą coś dla siebie. Bogactwo indyjskich przypraw sprawia, że poczujemy smak orientu.

Znacie kogoś kto nie lubi jeść?  Mało prawdopodobne, gdyż każdy z nas ma w sobie coś z łasucha. Indyjska kuchnia potwierdza, że jedzenie nie jest nudne. Nawet najbardziej wybredne podniebie znajdzie coś dla siebie. Od przystawek, po sałatki, dania główne, aż po desery włącznie. Każdy posiłek mogą dopełnić oryginalne napoje indyjskie, na przykład lassi, czyli wspaniały indyjski koktajl jogurtowy albo Masala Chai, czyli indyjska herbata, która bazuje na mleku.

Jedna z najbardziej popularnych restauracji indyjskich w Warszawie, Namaste India oferuje swoim gościom bogaty zestaw różnorodnych przystawek, tych znanych i mniej, takich jak: Prawn Pakora, Fish Tikka,  Chilli Chicken, Garlic Chicken, Mutton Samosa, Tandoori Chicken oraz Aloo Tiki. Następnie nie można pominąć przepysznych dań głównych, jak: Matar Paneer, Dahiwala Bengan, Murgh Rahara, Butter Chicken oraz Chicken Tikka Masala. Goście mają szansę, aby po pełnowartościowym obiedzie, spróbować nieziemskich deserów, typu Gulab Jamun.

Co wyróżnia Namaste India spośród innych restauracje indyjskie? To przede wszystkim atmosfera, która udziela się każdemu kto ma okazję pójść i spróbować dań tam serwowanych. Właściciel restauracji dba o najwyższą jakość serwowanych w lokalu dań. o wystrój restauracji oraz przyjazną atmosferę.

Advertisements