Pachnąca indyjska kuchnia warszawa

Zastanawiasz się, jaką restaurację w stolicy wybrać? Koniecznie wstąp do Namaste India. Dlaczego właśnie tam? Bo to miejsce, w którym w przyjemnej atmosferze będziesz się cieszyć doskonałym smakiem najlepszych dan kuchni indyjskiej. Tutaj możesz pójść na randkę ze swoją drugą połówkę, ale także na obiad w rodzinnym gronie oraz wyskoczyć na lunch w przerwie w pracy. Możesz także zamówić dostawę dań do domu albo do biura.

Prawdą jest to, że indyjska kuchnia warszawa jest pełna aromatów, ale to nie oznacza, że wszystkie serwowane dania są ostre. Odpowiednie propozycje (zarówno wegetariańskie, jak i mięsne) znajdą tu także osoby lubujące się w delikatnym smaku dań. Spróbuj różnych chlebków indyjskich, ostrych czy łagodnych curry, indyjskich popularnych starterów, a na koniec zamów indyjski deser. Delektuj się smakiem indyjskiej herbaty z mlekiem i przyprawami, masala chai oraz niezwykle popularnym, słodkim mango lassi.

Jakich specjalności warto skosztować? Na pewno warto zamówić klasyczne biryani, czyli indyjskie danie z ryżem, dostępne w Namaste India w kilku wariantach (mięsnych i wegetariańskich). W restauracji są serwowane także wyjątkowe dania charakterystyczne dla południowych regionów Indii. Indyjska kuchnia warszawa oferuje również wyśmienite zupy, spośród których koniecznie musisz skosztować klasycznej zupy rasam. Zdecydowanie warto zamówić dania z roślinami strączkowymi, ponieważ te są charakterystyczne dla kuchni indyjskiej i możesz się przekonać jak inaczej smakują w potrawach tej kuchni, niż w daniach kuchni polskiej.

Charakterystycznym dla kuchni indyjskiej składnikiem jest paneer, czyli biały ser dodawany do dań typu curry lub grillowany w tradycyjnym piecu tandoor. Zazwyczaj zostaje pokrojony w kostkę, można go spotkać na przykład w daniach takich jak palak paneer, paneer tikka, chat patta paneer, paneer tikka sizzler.

Namaste India oferuje również pyszny catering podczas różnego rodzaju imprez (czy to osób prywatnych, czy firm), catering podczas wydarzeń na świeżym powietrzu, a w restauracji są organizowane imprezy pracownicze. Przekonaj się, na jak wiele sposobów w kuchni indyjskiej są przyrządzane kurczak oraz baranina i jak różnie mogą smakować. Wybierz się w podróż pełną smaków i aromatów!

Advertisements