Popularna i uznana indyjska restauracja warszawa

Oferta kulinarna Warszawy jest bardzo różnorodna. Zarówno warszawiacy, jak i turyści z innych miast i krajów chętnie stołują w dobrych restauracjach i kawiarniach w stolicy. Ludzie w Polsce są coraz bardziej otwarci na poznawanie nowych smaków, również tych zupełnie różnych od polskiej kuchni, więc chętnie odwiedzają nie tylko restauracje serwujące dania kuchni europejskiej, ale także lokale orientalne. Indyjska restauracja warszawa usytuowana na ulicy Nowogrodzkiej w samym centrum Warszawy cieszy się dużym uznaniem i jest bardzo chętnie odwiedzana, zarówno w dni robocze, jak i w weekendy. Przyciąga pięknymi zapachami, ładnym wystrojem i miłą obsługą. Bardzo atrakcyjna jest także jej lokalizacja.

Menu restauracji zawiera bardzo wiele przepysznych pozycji kulinarnych. Warto podkreślić, że kuchnia indyjska jest bardzo różnorodna i ciekawa, pełna smaków i aromatów. Bardzo wiele interesujących propozycji kulinarnych znajdą w niej zarówno wegetarianie, jak i osoby rozkoszujące się smakiem kurczaka czy baraniny. Indyjska restauracja warszawa Namaste India oferuje również doskonałe dania z krewetkami oraz rybami. Samosa i pakora to indyjskie klasyczne przekąski podawane z sosami. Koniecznie ich skosztuj! Innymi bardzo charakterystycznymi dla kuchni indyjskiej daniami są curry (czy to z warzywami, czy z serem paneer, mięsami czy z rybami). Takie dania spożywa się razem z porcją ryżu basmati lub rozpływającymi się w ustach plackami indyjskimi. Do wyboru są różne warianty placków (m.in. roti, naan oraz parantha) oraz ryż basmati solo oraz z rozmaitymi dodatkami.

Do dyspozycji Gości restauracji są 2 piętra lokalu, gdzie można wygodnie spożyć posiłek, a w ciepłe miesiące warto posiedzieć w przytulnym ogródku i zamówić niezwykle smakowite indyjskie lody kulfi. Do potraw indyjskich najlepiej zamówić indyjskie napoje, na przykład jedno z jogurtowych lassi, indyjską kawę, lemoniadę lub herbatę. Namaste India to coś więcej niż indyjska restauracja warszawa. Tutaj możesz również kupić bardzo wiele indyjskich składników potrzebnych do gotowania niesamowicie aromatycznych potraw tej kuchni (najlepiej wybrać produkty, gdy będziesz czekać na zamówienie).

Advertisements