Restauracje indyjskie idealnym miejscem na Walentynki

namaste-india124

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami.To idealny moment, aby zaskoczyć swoją ukochaną osobę ciekawym pomysłem na spędzenie tego dnia. Jeśli oboje lubicie eksperymentować z jedzeniem, dobrą opcją spędzenia tego dnia będzie wyjście do Namaste India.

Historia samego święta zakochanych sięga czasów Św Walentego. W niektórych częściach Europie zaczęto je obchodzić nieco później. Do Polski trafiły one wraz z kultem Świętego z Bawarii oraz Tyrolu. Po dzień dzisiejszy hucznie się je celebruje, gdyż są one jednym z bardziej radosnych świąt. Wielu krytykuje je za przejaw amerykanizacji, który krótko mówiąc jest obcy polskiej kulturze. Uważa się także, że są za bardzo nastawione na komercjalizację i konsumpcjonizm, jednak to właśnie Walentynki przypominają nam o dbaniu o swoje drugie połówki. Nawet najmniejszy gest oraz drobny upominek sprawiają, że na twarzy naszej ukochanej osoby pojawia się promienny uśmiech.

W dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani oraz zapracowani, dobrze jest mieć Święto Zakochanych, które przypomina nam o pielęgnowaniu naszej miłości do drugiej osoby. Chociaż raz w roku, warto jest przypomnieć sobie za co tak bardzo kochamy drugą osobę i zabrać ją na uroczystą kolację do jednej z najlepszych indyjskich restauracji. Namaste India specjalnie z tej okazji szykuje wiele niespodzianek oraz wyjątkowy wystrój, który sprawi, że każda para poczuje się tutaj wspaniale. Jak to głosiły kiedyś stare przysłowia, przez żołądek można trafić prosto w serce osoby w której się zakochaliśmy. Warto, więc pomyśleć co nasza połówka lubi jeść i zaprosić ją na niezapomnianą kolację.

Czemu akurat restauracja indyjska? Powodów jest wiele. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że menu indyjskie jest bardzo obszerne, dzięki czemu za każdym razem jesteśmy w stanie spróbować czegoś nowego. Oczywiście nie może też zabraknąć, lubianych przez wszystkich zestawów, które są doskonałą opcją dla dwójki zakochanych lub grupki przyjaciół. Wybierając zestaw możemy spróbować większej ilości różnorodnych potraw, płacąc za to o wiele mniej. Romantyczna kolacja we dwoje nie może odbyć się bez znakomitych trunków. Do każdego posiłku zaleca jest czerwone lub białe wino.

Advertisements